LEGRANT відстояла інтереси клієнта в спорі з контролюючим органом на суму майже 1 млн грн

5 листопада, 2021 · Новини

Податковим органом була проведена документальна позапланова виїзна перевірка клієнта LEGRANT, за результатами якої винесено податкове повідомлення-рішення про порушення з боку підприємства правил оподаткування на суму 984 292 грн. Юридична компанія LEGRANT розробила стратегію захисту і звернулася до суду, з метою захисту прав клієнта.

Первинні документи, складені Клієнтом в рамках спірних взаємовідносин, підтверджують здійснення господарських операцій в рамках звичайної господарської діяльності компанії.

Юристам LEGRANT вдалося довести, що податковий орган не дослідив обставини здійснення операцій, а документи та пояснення надані під час перевірки, не були враховані при прийнятті рішення.

Суд розглянувши справу, дійшов висновку, що висновки контролюючого органу, на підставі яких прийнято оскаржуване рішення, базуються на припущеннях та не знайшли свого підтвердження під час судового розгляду.

Крім іншого, юристи LEGRANT домоглися повернення клієнту витрати на правову допомогу .

Справу супроводжували старший юрист LEGRANT Наталя Маковецька під загальним керівництвом керуючого партнера Тетяни Тітаренко.

https://legrant.com.ua/media/legrant-zakhistila-interesi-velikogo-treydera-v-sudovomu-poryadku-na-zagal-nu-sumu-ponad-235-000-000-grn

https://legrant.com.ua/media/legrant-domoglas-skasuvannya-podatkovikh-povidomlen-rishen-na-zagal-nu-sumu-2-317-449-00-grn