LEGRANT захистила інтереси великого трейдера в судовому порядку на загальну суму понад 235 000 000 грн.

5 травня, 2021 · Новини

Податковими органами була проведена документальна позапланова виїзна перевірка клієнта LEGRANT, великого зернотрейдера, за результатами якої винесено податкові повідомлення-рішення про порушення з боку підприємства правил оподаткування на загальну суму понад 235 000 000 грн.

Варто відзначити, компанія Клієнта має всі первинні документи, складені в рамках спірних правовідносин, що в свою чергу свідчить про здійснення господарських взаємовідносин в рамках його господарської діяльності.

З метою захисту прав клієнта, юридична компанія LEGRANT розробила стратегію захисту і звернулася до суду.

Юристам Legrant вдалося довести, що податковий орган не дослідив обставини здійснення госпоперацій за формальними обставинами. Ознайомлення з вилученими документами не відбувалося належним чином, а перевірка проводилася без реального вивчення і дослідження первинних і бухгалтерських матеріалів.

Суд розглянув надані документи і погодився з доводами юристів, підтвердивши, що, податківці при прийнятті рішень діяла без урахування всіх обставин, що призвело до безпідставної податковому навантаженні для Клієнта LEGRANT.

Справа супроводжували старший юристLEGRANT Наталія Маковецька, юрист Віолетта Витяганец під загальним керівництвом керуючого партнера Тетяни Тітаренко.

Команда

Практики