LEGRANT домоглась скасування податкових повідомлень-рішень на загальну суму 2 317 449,00 грн.

11 березня, 2021 · Новини

Державною податковою службою була проведена документальна позапланова виїзна перевірка Клієнта Legrant, за результатами якої винесено податкове повідомлення-рішення про порушення з боку підприємства норм законодавства в сфері формування податкового кредиту на загальну суму 2 317 449,00 грн.

З метою захисту прав клієнта, юридична компанія Legrant звернулася до суду.

Юристи Legrant підготували позицію захисту для представництва в суді. До матеріалів справи надано сукупність первинних та інших документів, які в умовах звичайної ділової практики супроводжують і підтверджують фактичне здійснення господарських операцій між клієнтом Legrant і його контрагентами, зокрема: договір, накладні, платіжні доручення, акти виконаних робіт та інші.

Суд розглянув надані документи і погодився з доводами юристів, підтвердивши, що, подані документи в сукупності не дають підстав для сумнівів у реальності здійснення підприємством господарських операцій і свідчать про можливість у клієнта Legrant для формування задекларованих податкових вигод в зазначеному періоді.

Справу супроводжували старший юрист Legrant Наталя Маковецька під загальним керівництвом керуючого партнера Тетяни Тітаренко.

Команда