Керуючий партнер LEGRANT взяла участь в семінарі APEC в Антверпені

11 квітня, 2020 · Новини

Керуючий партнер юридичної компанії Legrant Тетяна Тітаренко взяла участь у семінарі, присвяченому правовим аспектам портових операцій і державно-приватного партнерства в навчальному центрі бельгійського порту Антверпен (APEC).

В рамках семінару Тетяна, зокрема, ознайомилася з механізмами концесії на прикладі бельгійських портів Антверпен, Зебрюгге і Гент, з регулюванням роботи залізничного транспорту в портах. Керівник компанії також виступила з доповіддю про реалізацію ДПП в Україні, зокрема, концесійних проектів в портах Ольвія і Херсон.

«Для України, яка сьогодні відчуває гостру потребу в інвестиціях, питання державно-приватного партнерства актуальні як ніколи. Для успішної реалізації проектів слід вивчити досвід розвинених країн. Наприклад, порт Гент, який до 2000 року був повністю державним підприємством, перетворився в сучасний транспортно-логістичний комплекс, де перевалкою вантажів займаються приватні компанії, а бюджет міста за рахунок отриманих коштів розвиває інфраструктуру і підвищує конкурентоспроможність регіону», - зазначила Тетяна Тітаренко.

Команда