LEGRANT стягнула на користь найбільшого світового агента контейнерних перевезень близько 6 млн грн

11 квітня, 2019 · Новини

LEGRANT врегулювала ще одну суперечку, щодо незаконного нарахування канального збору за слідування суден в Карантинну, Каботажну, Нову і Ланжеронівську гавані Одеського морського порту.

Спір був врегульований на користь агента компанії Maersk в Україні. LEGRANT захистила інтереси Клієнта і в судовому порядку повернула йому більш 6 млн. грн.

«З самого початку нарахування канального збору ми заявляли про його необґрунтованість, і намагалися врегулювати ситуацію шляхом переговорів. Незважаючи на припинення нарахування через рік, оплачені перевізником суми не були повернуті добровільно. В результаті Принципалами було прийнято рішення звернутися до суду за поверненням наших коштів, що ми і зробили за допомогою юристів»- зазначає Генеральний директор компанії Maersk Ukraine Колоянов Р.В.

«Це - конфлікт світоглядів і підходів. Дана ситуація - маркер того, що АМПУ слідуючи «благим» намірам поповнити держскарбницю, продовжує нівелювати законні права та інтереси суб'єктів господарювання в порту, встановлюючи для них свої правила «виживання», що є неприпустимим»
- прокоментувала Тетяна Тітаренко, керуючий партнер LEGRANT.

Раніше LEGRANT довела протиправного дій АМПУ щодо справляння канального збору при проходженні суден в Ланжеронівську, Карантинну, Нову і Каботажну гавань Одеського морського порту.