LEGRANT презентувала нове позиціонування і фірмовий стиль бренда

26 грудня, 2018 · Новини

Юридична компанія Legrant презентувала оновлений бренд і корпоративний сайт. Вихід фірми на якісно новий експертний рівень в сферах морського права і міжнародної торгівлі обумовлений створеними правовими прецедентами і спеціалізованими послугами фірми для південного регіону України. Разом з розвитком внутрішніх ресурсів компанії, на актуальність трансформації Legrant вплинули зовнішні чинники:

1. Зміни в економіці України прискорили розвиток галузей морських перевезень і міжнародної торгівлі

Поступове, але впевнене зростання ринку морських і контейнерних перевезень спровокувало якісну переорієнтацію і збільшення обсягів українського експорту, а також розширення його географії. Юристи компанії відзначили, що зростання сектора на 3,5 - 6% щорічно призводить до відповідних змін на ринку морських перевезень:

 • зростання кількості операторів ринку;
 • різноманіття географії контрагентів і застосовного іноземного права;
 • посилення галузевих бізнес асоціацій, які готові і можуть спрямовувати вектор розвитку ринку;
 • різноманітність застосовних арбітражних інституцій для вирішення спорів і виконання арбітражних рішень;
 • ускладнення регулювання і збільшення адміністративних спорів з регуляторами.

Так, за останні 3 роки юристи Legrant досягли прийняття важливих для операторів ринку рішень: у 2016 підтвердили право на 30% знижки при оплаті спецпослуг доступу портового оператора до причалу в разі експлуатації зерноперевалочних машин потужністю понад 500 тон на годину; у 2017 – скасування канального збору, який неправомірно стягувався з суден, що здійснювали заходи в деякі гавані Одеського морського порту; у 2018 – ряд прецедентних виграних справ про зняття неправомірних арештів з суден і вантажів у портах, а також правовий супровід важливих для галузі законопроектів.

2. Клієнтський запит сформував позиціонування і акценти в роботі команди Legrant

Разом із спеціалізацією та досвідом у сфері морського права, які Legrant пропонує ринку вже кілька років, зараз важливим стає як мінімум три додаткових чинника:

 • фізична присутність юристів і географічна близькість до портів, в яких працюють клієнти;
 • вміння постійно підтримувати діалог з регулятором, враховуючи локальний рівень, щоб передбачати і максимально швидко реагувати на розвиток регуляторного поля;
 • міжнародний досвід команди, що включає фахівців у сфері морського права, експертів в сфері міжнародного арбітражу, судових юристів.

3. Legrant трансформувала зміст бренда

Синергія зовнішніх чинників актуалізувала для Legrant потребу інтелектуальної трансформації бренда, а не просто видозміни логотипа. Основою нового позиціонування став чіткий галузевий і географічний фокус.

Оновлений і спрощений бренд Legrant – це інтелектуальні, сучасні та експертні юридичні продукти, які є актуальними для нішевого пулу спеціалізованих клієнтів: провідних експортерів і імпортерів, стивідорних компаній, операторів портової інфраструктури, міжнародних юридичних фірм, інтереси клієнтів яких включають бізнес проекти в Україні.

«Життя не стоїть на місці. Його темп в сучасних реаліях тільки прискорюється, змінюючи все навколо. Legrant не виняток і відповідає викликам зовнішніх факторів. Разом з цим, і професійні досягнення наших юристів вимагають якісно нового іміджу, який відображає оновлений корпоративний брендинг. Назва компанії також зазнала незначних змін: з LeGran.TT ми трансформувалися у Legrant. При цьому ми залишаємося вірні нашому кредо і стверджуємо, що патових ситуацій не існує», – коментує нове позиціонування керуючий партнер Legrant Тетяна Тітаренко.

Довідка
Legrant - провідна юридична фірма в південному регіоні України, яка об'єднує експертизу у сферах морського права, міжнародної торгівлі та інвестиціях. Legrant – надійний бізнес-партнер, що підтверджується стабільним співробітництвом із міжнародними юридичними фірмами, довірою великих українських і міжнародних компаній, визнанням професійних рейтингів:
 • в п'ятірці кращих у сфері морського права (Who's Who. Ukrainian Law Firms 2018)
 • в трійці найсильніших регіональних фірм України (Who's Who. Ukrainian Law Firms 2018)
 • серед фіналістів найпрестижнішої професійної нагороди країни – Юридичної премії року 2018 у категоріях «Прорив року» та «Краща регіональна юридична компанія України».