LEGRANT посилює практику портів і терміналів

29 вересня, 2020 · Новини

Компанія Legrant рада повідомити, що Людмилу Сизоненко - керівника практики портів і терміналів - з 29 вересня призначено на посаду радника. Людмила відповідатиме за подальший розвиток одного з найбільш пріоритетних напрямків компанії і активно братиме участь в трансформації портової галузі України.

Понад 5 років Людмила захищає інтереси портових операторів, агрохолдингів, морських агентів і судновласників в спорах з державними органами та державними підприємствами, що займають монопольне становище на ринку транспортних послуг, зокрема, Адміністрацією морських портів України.

За час роботи в Legrant Людмила Сизоненко створила кілька позитивних судових прецедентів, які мають вирішальне значення для компаній, що працюють у морегосподарському і стивідорному бізнесі.

«Для нас, як для юристів, тісно пов'язаних з морською галуззю, практика портів і терміналів залишається одним з головних напрямків. Переконана, що високий професіоналізм і цілеспрямованість Людмили допоможуть нам досягти ще більших успіхів у створенні прозорих правил гри в портовому секторі, що відповідають кращим світовим практикам», - прокоментувала призначення Людмили керуючий партнер Legrant Тетяна Тітаренко.