Legrant відстоює інтереси свого клієнта в арбітражі GAFTA

12 липня, 2018 · Новини

Іноземний Агротрейдер звернувся в Legrant в зв'язку з суперечкою зі своїм контрагентом. Згідно контракту клієнт Legrant виступав в якості продавця і поставив покупцеві 55 000 тонн пшениці на умовах FOB Odessa.

Навантаження здійснювалася терміналом, а також шляхом перевантаження з іншого судна. Контракт передбачав, що якість товару є фінальною згідно сертифікату сюрвейера, призначеного продавцем. Однак капітан судна припиняв навантаження безліч разів на підставі того, що, на його думку, візуально вантаж здавався пошкодженим. Капітан відновлював навантаження тільки після прибуття на судно сюрвейера і посвідчення контрактного якості вантажу. Незважаючи на те, що якість вантажу було підтверджено кількома сюрвеєрами, капітан з тих же причин відмовився приймати на борт частину вантажу з другого судна.
Покупець, в свою чергу, підтримував позицію капітана.В результаті продавець зазнав збитків, пов'язаних з вивантаженням неприйнятого товару на термінал, оплатою додаткових портових зборів, втратою диспача і сюрвейєрських витрат. Загальна сума збитків склала близько 100 тис. Доларів США.

Проаналізувавши ситуацію, юристи Legrant подали позов до арбітражу GAFTA про примусове стягнення всіх збитків з покупця. На даний момент арбітраж продовжує розглядати справу.

Інтереси клієнта в арбітражі GAFTA представляє старший юрист Legrant Данило Христич і керуючий партнер Тетяна Тітаренко.

Команда

Публікації