LEGRANT отримала визнання престижного міжнародного рейтингу The Legal 500 у трьох номінаціях

15 апреля, 2021 · Новости

Незалежна міжнародна рейтингова агенція The Legal 500, яка оцінює сильні сторони юридичних компаній більше ніж у 100 країнах світу, відзначила роботу юристів Legrant відразу у трьох категоріях.

До того ж, цього року експерти агенції вперше відзначили експертизу Legrant в конкурентному праві. Визнання Legrant саме в цій практиці є дуже вагомим результатом та показником того, що компанія продовжує укріплювати свої позиції на ринку.

Рекомендації вкотре отримали практика вирішення спорів та податкового права.

Варто зазначити, що визнання The Legal 500 базується не тільки на результатах реалізованих проектів, а й на відгуках клієнтів.

В свою чергу, команда Legrant вдячна всім клієнтам за позитивні відгуки щодо своєї роботи та обіцяє й надалі оперативно та якісно реагувати на ваші запити, адже успішна реалізація проектів клієнтів – це головний пріоритет Legrant.

Дізнатися більше можна на сайті The Legal 500.

«Радію, що авторитетний міжнародний рейтинг традиційно відзначає нашу роботу, адже це черговий доказ того, що наша компанія рухається в правильному напрямку», – зазначила керуючий партнер Legrant Тетяна Тітаренко.