Юристи LEGRANT стали учасниками міжнародного проєкту Intelligence Hunt

7 жовтня, 2021 · Новини

Юристи LEGRANT Law company Марія Храпицька та Анастасія Поправко успішно пройшли відбір та стали учасниками міжнародного проєкту Intelligence Hunt, який проводить International Maritime Supply Chain Bussiness Platform SEAFOCUS (Фінляндія).

Проєкт триватиме 3 місяці та має на меті зміцнення співпраці між бізнесом та талановитими фахівцями, які прагнуть працювати з реальними кейсами провідних компаній у сфері морського права та портової інфраструктури.

На час роботи у проєкті, українські юристи отримають реальне завдання, яке є актуальним для ринку морського торговельного судноплавства. Працюючи разом із спеціалістами різних напрямків, команда запропонує своє бачення втілення ідеї або вирішення проблеми. Результати роботи команд у рамках проєкту Intelligence Hunt можуть у майбутньому стати попередніми дослідженнями або техніко-економічним обґрунтуванням кейсу. У фіналі, досвідчене журі оцінить нестандартність мислення, креативність та знання кожного учасника. У попередні роки переможці проєкту отримали у подарунок стажування у компаніях, або навчання за вказаними напрямками. Які подарунки підготували організатори цьогоріч, стане відомо згодом. Перш за все, подібні міжнародні проєкти це можливість познайомитись із колегами та отримати безцінний досвід.

SeaFocus – бізнес-платформа, яка об’єднує ключових гравців галузі та провідні міжнародні компанії, з метою розвитку та підтримки молодих талантів.