Юридична компанія LEGRANT увійшла до міжнародного рейтингу IFLR1000

27 вересня, 2019 · Новини

Юридична компанія Legrant увійшла до рейтингу IFLR1000 в номінації Project development від міжнародного видання International Financial Law Review 1000.

Експертною групою рейтингу була оцінена якість супроводу юристами Legrant, зокрема, великих інвестиційних проектів з розвитку портової інфраструктури в Одеському морському порту.

Практику “Порти й термінали” в компанії Legrant очолюють керуючий партнер і один з провідних експертів у цій сфері Тетяна Тітаренко та старший юрист Людмила Сизоненко, яка спеціалізується на супроводі корпоративних й інвестиційних проектів, консультуванні компаній портової галузі й представництві їх інтересів в державних органах.

Компанія Legrant вперше подалася на участь в рейтингу IFLR1000. Тож ми дякуємо клієнтам за цікаві кейси та довіру, які дозволили нам отримати це високе визнання.

Довідково

IFLR 1000 (International Financial Law Review) – це видання, що публікує світовий рейтинг провідних юридичних фірм. Щорічно проводиться міжнародне дослідження, яке формується на основі оцінки юридичного супроводу компанією кейсів у фінансовій та корпоративній сферах, досягнень за рік, відгуків клієнтів та репутації серед колег. Рейтинг публікується з 1990 року та сьогодні досліджує ринок юридичних послуг у більш ніж 120 країнах світу.

У 2018 Legrant була відзначена провідним міжнародним рейтингом The Legal500 в практиці Dispute Resolution. Також ми увійшли в ТОП-5 в категорії “Морське право” (Who's Who. Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients) і в ТОП-50 кращих юридичних фірм України (дослідження Kyiv Post).