Legrant стала новим учасником Американської торгової палати в Україні

25 грудня, 2018 · Новини

Юридична компанія Legrant стала офіційним членом Американської торгової палати в Україні (American Chamber of Commerce in Ukraine) в грудні поточного року.

Палата є однією з найвпливовіших громадських неприбуткових організацій, до складу якої входять керівники та експерти більш ніж з 600 провідних компаній-членів, в тому числі великі стратегічні і інституційні інвестори. Членство в Палаті відкриває додаткові можливості для представництва інтересів клієнтів серед найбільших учасників міжнародної бізнес-арени.

Разом з цим, юристи Legrant приєднаються до роботи профільних комітетів Палати для вирішення проблем бізнесу в Україні та реалізації спільних проектів, з фокусом на:

  • покращення нормативно-правової бази України відповідно до провідних міжнародних практик;
  • посилення економічної конкуренції;
  • полегшення ведення бізнесу;
  • підвищення інвестиційної привабливості транспортної та портової галузей.

«Для Legrant членство в Американській торговельній палаті - зважене рішення, націлене на посилення позиціонування компанії, як надійного бізнес-партнера і провідного гравця на юридичній арені країни. Крім того, це відмінна можливість обміну досвідом з колегами-членами Палати»- коментує Тетяна Тітаренко, керуючий партнер.

Довідка
Legrant - юридична фірма, яка об'єднує експертизу в усіх сферах морського права і міжнародної торгівлі. Legrant консультує провідних експортерів і імпортерів, стивідорні компанії, операторів портової інфраструктури, міжнародні юридичні фірми, інтереси клієнтів яких включають бізнес проекти в Україні.

Команда