Як правильно діяти під час обшуку

18 травня, 2021 · Новини

Слідчі заходи – доволі поширене явище, з яким стикається сучасний бізнес. Й нерідко розвиток подій у разі раптового візиту контролюючих органів залежить від того, наскільки компанія добре підготовлена ​​до таких подій, і чи вміють її працівники правильно спілкуватися з представниками силових структур.

Юристи LEGRANT вирішили допомогти бізнесу і провели онлайн-тренінг на тему «Дії працівників під час слідчих заходів» для великої транспортно-експедиторської компанії.

Під час заняття експерти LEGRANT поділилися алгоритмом правильних дій працівників в разі візиту правоохоронних органів і розповіли, що обов'язково потрібно зробити в першу чергу.

Програма тренінгу, зокрема, містила питання, пов'язані з оглядом приміщень, вилученням речей, документів і грошових коштів. Експерти також акцентували увагу на поведінці під час особистого обшуку співробітників, автомобіля, складання протоколу обшуку.

За підсумками заняття співробітники компанії закріпили знання своїх процесуальних прав, опанували тактику поведінки під час обшуку, отримали відповіді на питання, включаючи основні помилки під час слідчих дій.

LEGRANT рекомендує участь в подібних тренінгах власникам бізнесу, керівникам, бухгалтерам, штатним юристам та іншим співробітникам.

Наш досвід свідчить, що попередня підготовка дозволяє мінімізувати ризики для компанії і дає можливість вирішити несприятливу ситуацію в оптимальний спосіб.