Визначено переможців турніру з судових дебатів «Altum mare» від LEGRANT Law Сompany

24 травня, 2021 · Новини
Визначено переможців турніру з судових дебатів «Altum mare» від LEGRANT Law Сompany

Ось і прийшов час підвести підсумки! 22 травня на базі Південно-західного апеляційного господарського суду відбувся фінал турніру з судових дебатів з господарського права у портовій сфері та сфері міжнародної торгівлі «Altum mare» від LEGRANT Law Сompany

Турнір проводився у два етапа. Особливістю турніру стало проведення фіналу за правилами апеляційного оскарження

Так у фіналі турніру зійшлися 4 команди, які повинні були обґрунтувати та довести свою правову позицію журі в рамках апеляційного провадження. Фінал проходив за системою на виліт.

До складу журі турніру ввійшли діючі судді Південно-західного апеляційного господарського суду, Господарського суду Одеської області та відомі науковці та адвокати.

Фінал турніру видався досить напруженим, адже в ньому відбулося змагання найяскравіших і найталановитіших команд. "Для нас організація подібного заходу абсолютно новий досвід. Ми приємно здивовані високим рівнем підготовки команд. Всі учасники продемонстрували креативність та високі професійні навики. Перед членами журі постав непростий вибір",- прокоментувала керуючий партнер LEGRANT Тетяна Тітаренко.

За результатами фінального етапу було визначено наступних переможців Турніру:

1 місце: Justice League – студенти ОНУ ім. І.І. Мечникова Барвенко Ярослав та Новак Олексій.

2 місце: Valegro – студентки НУ «ОЮА» Васильєва Владислава та Дігол Анастасія.

3 місце розділили між собою одразу дві команди: Belaya&Ivanova – студентки ОНУ ім. І.І. Мечникова Іванова Тетяна та Біла Інна, Opera et Studio – студентки ОНУ ім. І.І. Мечникова Карлюга Єлизавета, Храпицька Марія.

Кращим оратором Турніру став – Барвенко Ярослав.

Переможці отримали грошову винагороду та почесний кубок. Окрім відзнак, учасники отримали безцінний досвід представлення своєї позиції в суді першої та апеляційної інстанцій перед професійними суддями.

Команда LEGRANT щиро вдячна всім учасникам турніру за виділений час, зацікавленість, різні підходи до однієї і тієї ж ситуації. Щиро вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам успіхів, натхнення та кар'єрних звершень! Окрему вдячність висловлюємо партнерам заходу: