Керуючий партнер LEGRANT визнана Адвокатом року в номінації “Морське і транспортне право”

7 жовтня, 2019 · Новини

Керуючий партнер юридичної компанії Legrant Тетяна Тітаренко визнана Адвокатом року 2019 в номінації “Морське і транспортне право”.

Конкурс “Адвокат року 2019” відбувався з квітня по серпень. Переможці конкурсу були визначені шляхом online голосування.

Тетяна Тітаренко є одним з провідних експертів у сфері морського права в Україні. До її спеціалізації також входять корпоративне і податкове право, розробка стратегії судового захисту бізнесу клієнтів.

Керуючий партнер Legrant має значний досвід у супроводі складних і тривалих проектів у сферах морської, транспортної та муніципальної інфраструктури, біоенергетики, нерухомості й агробізнесу.

Довідково
Всеукраїнський незалежний публічний конкурс “Адвокат року” започаткований у 2011 році. У 2019 році кращі адвокати визначалися у 23 номінаціях.
Асоціація адвокатів України, що проводить конкурс “Адвокат року”, була заснована у 2006 році з метою сприяння розвитку та зміцненню інституту адвокатури в Україні, підвищення рівня правової допомоги, що надається адвокатами, підвищення ролі та авторитету адвокатури в суспільстві.