Тетяна Тітаренко - в рейтингу найуспішніших жінок-юристів «Ukrainian women in Law 2018»

27 березня, 2018 · Новини

Керуючий партнер Legrant Тетяна Тітаренко - в рейтингу найуспішніших жінок-юристів «Ukrainian women in law 2018» за версією видання «Юридична газета».

Ukrainian Women in Law - щорічне дослідження «Юридичної газети», яке проводиться третій рік поспіль. Його завдання - визначити жінок у вітчизняному юрбізнесі, які своєю професійною, соціальною, суспільною діяльністю вплинули на розвиток юридичної спільноти, сформували основні тенденції тих чи інших практик в певних галузях права, внесли значний вклад в динамічне зростання не тільки професійної сфери, але суспільно-політичної життя країни.

У процесі дослідження оцінювався ряд критеріїв. Зокрема, анкетування колег по ринку, соціальна і громадська активність, включаючи участь в публічних заходах, професійних організаціях, ефективну взаємодію з громадськими інститутами, присутність в міжнародних рейтингах і визнання за результатами експертної оцінки редакції «Юридичної Газети». Експертна оцінка відбувалася за спеціальною методикою, яка включала аналіз трьох критеріїв: професійна успішність (досягнення високих професійних результатів, авторитет у професійному середовищі), вплив на галузь і особиста популярність.

Результати дослідження доступні за посиланням.