Тетяна Тітаренко рекомендована в рейтингу «Вибір клієнта. Лідери практик 2018 »

22 жовтня, 2018 · Новини

Тетяна Тітаренко, керуючий партнер юридичної компанії Legrant, вперше увійшла до списку рекомендованих юристів в категорії морське право за результатами щорічного дослідження «Вибір клієнта. Лідери практик 2018».

«Довіра клієнтів і рекомендація в сфері транспортного права є хорошим показником того, що я і моя команда знаходимося на правильному шляху. У той час як транспортна галузь готується до практичного впровадження одного з найпопулярніших механізмів державно-приватного партнерства - концесії, ми готуємося до збільшення обсягів роботи та посилення конкуренції. Ми пропонуємо конкурентоспроможні і унікальні пропозиції, які як показує практика, актуальні саме для нашого пулу клієнтів: провідних експортерів і імпортерів, стивідорних компаній, операторів портової інфраструктури» - прокоментувала результати рейтингу Тетяна Тітаренко, керуючий партнер Legrant.

Раніше Тетяна увійшла до Топ-10 кращих юристів у сфері морського права (Ukrainian Law Firms 2017. A Handbook for Foreign Clients) і була рекомендована рейтингом успішних жінок-юристів (Ukrainian women in law 2018, «Юридична газета»).

Довідка
Legrant - юридична фірма, яка об'єднує експертизу в усіх сферах морського права і міжнародної торгівлі. Legrant консультує провідних експортерів і імпортерів, стивідорні компанії, операторів портової інфраструктури, міжнародні юридичні фірм, інтереси клієнтів яких включають бізнес проекти в Україні.
Видання «Юридична газета» щорічно проводить дослідження за окремими напрямами юридичних практик для визначення найкращих представників юридичного рику України. Друкована версія дослідження буде опублікована на сторінках Довідника для бізнесу «Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України - 2018 », вихід якого запланований на початок грудня.

Команда