Світлана Шестова представила досвід юридичної компанії LEGRANT на VІІ Південноукраїнському юридичному форумі

6 вересня, 2021 · Новини
Світлана Шестова представила досвід юридичної компанії LEGRANT  на VІІ Південноукраїнському юридичному форумі

Світлана Шестова, провідний юрист юридичної компанії LEGRANT, виступила в якості спікера в першій дискусійній панелі VІІ Південноукраїнського юридичного форуму. Світлана представила один з найважливіших напрямків морського права, яке стосується надання правової допомоги у справах щодо стягнення невиплаченої зарплати моряків, які працюють на суднах під іноземним прапором.

У виступі Світлана Шестова приділила особливу увагу деталізації і розповіді про інструменти, які використовують юристи в справах щодо стягнення заборгованості, в тому числі: подачі скарги на борту судна (капітану, судновласнику, державі прапора); подачі скарги офіцерові портового державного контролю (інспектору PSC).

«На жаль, сьогодні перешкод для стягнення невиплаченої зарплати моряків, які працюють на суднах під іноземним прапором, дуже багато. Разом з тим, існують різні інструменти. Їх варто активно використовувати для захисту. Одночасно або окремо – -це вже залежить від обраної правової позиції в конкретній ситуації », – зазначила юрист юридичної компанії LEGRANT Світлана Шестова.

Під час виступу Світлана озвучила тези про те, що Україна стабільно входить до п'ятірки країн-лідерів з підготовки кадрів рядового і командного складів для міжнародного морського судноплавства, а 5% екіпажів світового торгового флоту становлять громадяни України. А це означає, що наші моряки затребувані сьогодні і повинні бути впевнені в захисті своїх прав та інтересів.

Юридична компанія LEGRANT завжди з радістю ділиться досвідом і стежить за останніми тенденціями юридичної практики. Зустрічі у форматі форуму – це завжди корисний нетворкінг, натхнення і позитивні емоції від спілкування з колегами по цеху.

Традиційно Південноукраїнський юридичний форум проводить Асоціація правників України.