Проект ЄС «Право-Justice». Щорічний конгрес регіональних рад реформ з питань правосудд

28 березня, 2019 · Новини

Тетяна Марченко, юрист ЮК LEGRANT прийняла участь у засіданні Щорічного конгресу регіональних рад реформ з питань правосуддя, яке відбулося в Києві 26 березня 2019 року.

Процес формування регіональних рад тривав з липня 2018 по лютий 2019 року. Кожна Регіональна рада складається з представників широкого кола юридичних професій, наукових кіл, студентів і громадських організацій, які регулярно зустрічаються з метою визначення та обговорення тем пов'язаних з реформою правосуддя, які мають найбільше значення для їх регіону. Їх мета - забезпечити постійний і структурований діалог між центральним рівнем та регіонами, щоб дати політикам в Києві більш чітку картину потреб і очікувань регіонів щодо реформи правосуддя. У той же час ці поради будуть контролювати вплив реформ в своїх регіонах.

Регіональні ради з питань реформи правосуддя діють як постійні робочі групи, які сприяють обміну досвідом між представниками різних юридичних професій і кращому формуванню політики в сфері юстиції. Проект ЄС «Право-Justice» підтримує Регіональні ради з питань реформи правосуддя, надаючи стратегічне керівництво, операційну підтримку, а також міжнародний досвід і кращі порівняльні практики.