На варті порядку: як АМКУ захищає морських агентів від зловживань АМПУ

8 квітня, 2019 · Публікації


Поки політики освоюють нові передвиборчі технології та пізнають тонкощі медичних досліджень, у транспортній галузі триває перетягування каната між Адміністрацією морських портів України (АМПУ) і іншими учасниками ринку, яке уже стало недоброю традицією.

Нагадаємо, наприкінці 2018 року АМПУ зробила своїм контрагентам досить неприємний сюрприз у вигляді нового договору приєднання. Прийняте Адміністрацією рішення є нічим іншим як спробою одноосібно регулювати ринок морського агентування, а точніше – прагненням монополіста в односторонньому порядку визначати як умови доступу на ринок, так і статус самого морського агента.

«Заради справедливості зазначу, що з початку 2019 року Адміністрація провела вже 2 наради з питання договору приєднання. Хоч це і виглядає дещо дивним – почати переговори після того, як всі агенти вимушено приєдналися до договору – діалог, безумовно, потрібен. І в процесі цих переговорів потрібно прийти до виваженого взаємовигідного рішення. В іншому випадку морська галузь заробить додаткові мінуси в очах зарубіжних партнерів і вчергове знизить свою привабливість для інвестицій, які сьогодні потрібні їй як ніколи» - відзначає керуючий партнер ЮК LEGRANT Тетяна Тітаренко

Детальніше, в статті за посиланням.