Legrant супроводжує інвестиційний проект зі створення з / д оператора в Одеському порту

31 травня, 2018 · Новини

Юридична компанія Legrant була номінована на юридичний супровід проекту з передачі функцій диспетчеризації з / д операцій приватної компанії - ТОВ «Одеський портовий оператор».

Метою створення компанії є оптимізація залізничних операцій на території Одеського морського порту, запобігання збільшенню тарифів ПАТ «Укрзалізниця» на послуги з подачі / прибирання вагонів на території порту, а також реалізація інвестиційних проектів з розвитку залізничної інфраструктури загального користування в Одеському морському порту.

Legrant розробляє всі корпоративні документи компанії, договірну базу для взаємодії з ПАТ «Укрзалізниця», ДП «АМПУ», стивидорами і експедиторами, а також пакет документів в АМКУ для можливості входження до складу засновників інших стивидорів Одеського порту.

Ініціатива щодо передачі функцій диспетчерської приватної компанії була підтримана як стивидорами Одеського порту, так і ДП «АМПУ». Так, 31 травня в ході Ukrainian Ports Forum-2018 ДП «АМПУ» та ТОВ «Одеський портовий оператор» уклали меморандум про співпрацю в питанні диспетчеризації залізничних операцій.

Проект супроводжують старші юристи Віталій Урум і Людмила Сизоненко під загальним керівництвом керуючого партнера Тетяни Тітаренко.

Команда