Legrant повідомляє про розширення практики податкового права

1 березня, 2018 · Новини

Юридична компанія Legrant повідомляє про розширення практики податкового права.

З 1 березня 2018 року Наталя Маковецька призначена юристом практики.

Розширення обумовлено значним зростанням клієнтських запитів на податкові консультації. За останній рік податкова практика стала однією з найбільш затребуваних серед клієнтів компанії. За підсумками 2017 року Legrant очолила номінацію «Лідери практик: Податкова практика» серед компаній другої групи рейтингу «Лідери ринку. Рейтинг юридичних компаній 2017» одного з провідних юридичних видань України «Юридична газета».

В Legrant Наталя Маковецька буде супроводжувати податкові спори, здійснювати претензійно-позовну роботу, взаємодіяти з правоохоронними та державними органами.

Загальний стаж Наталії в юриспруденції - більше 15 років. Має досвід роботи як в державних, так і приватних структурах. Протягом 10 років, з них понад 8,5 років - на керівних посадах, здійснювала юридичний супровід податкових спорів в державній податковій інспекції.

«Рада тому, що стала частиною однієї з найсильніших команд в галузі морського права і однією з найбільш затребуваних в компанії практики податкового права. Пошук ефективних і новаторських рішень в структуруванні та оптимізації податкового навантаження, надійна підтримка клієнтів у вирішенні спорів з контролюючими органами, дотримання високих стандартів супроводу проектів і сприяння подальшому становленню і розвитку практики стане моїм пріоритетом в Legrant», - зазначила Наталя Маковецька.

Команда

Практики