Legrant повідомляє про кадрові зміни в компанії

8 лютого, 2018 · Новини

Юридична компанія Legrant інформує про кадрові зміни в компанії.

З 1 лютого Данило Христич призначений на посаду старшого юриста. У Legrant працює з моменту заснування компанії і раніше займав посаду юриста. За час роботи успішно реалізував ряд складних проектів в практиках морського права, міжнародної торгівлі та арбітражу, продемонструвавши високий рівень галузевої експертизи. Один з найбільш відомих публічних кейсів Данила - резонансний для портової галузі проект щодо оскарження нарахування канального збору в Одеському морському порту. Данило успішно представляв інтереси найбільших клієнтів Legrant в господарських та адміністративних судах, а також в українських і іноземних комерційних арбітражах - МКАС, МАК при ТПП України, FOSFA, GAFTA. Автор численних публікацій в ділових і юридичних ЗМІ. Лектор майстер-класів в провідних юридичних ВНЗ Одеси.

Старшим юристом з 1 лютого призначена також Тетяна Кудрявцева. Тетяна приєдналася до команди Legrant в грудні 2015 року. Спеціалізується на податковому праві. Тетяна консультує клієнтів Legrant, найбільші українські компанії портової галузі, з питань оптимізації оподаткування, успішно представляє їх інтереси в складних податкових спорах. Завдяки професіоналізму Тетяни Legrant оскаржила податкові повідомлення-рішення на суму понад півмільярда гривень і запобігла оплаті штрафних санкцій на суму понад 20 млн. дол. США.

«Співробітники компанії - найбільш цінний актив Legrant. Саме тому кадрова стратегія Legrant передбачає створення комфортних умов і широких можливостей для розкриття потенціалу кожного співробітника. Найкращий приклад - підвищення Данила і Тетяни, які завдяки своїй працездатності, прихильності до цінностей та інтересів компанії, професіоналізму не тільки успішно реалізували ряд кейсів в інтересах клієнтів компанії, а й сприяли зміцненню і розвитку практик морського і податкового права. Дякую колегам за співпрацю і бажаю нових професійних вершин», - зазначила керуючий партнер Legrant Тетяна Тітаренко.

Команда