LEGRANT отримала визнання міжнародного рейтингу Legal 500 у трьох номінаціях

16 квітня, 2020 · Новини

Незалежна міжнародна рейтингова агенція Legal 500 високо оцінила роботу юристів Legrant відразу у трьох категоріях. Legrant стала єдиною компанією Південного регіону, що отримала визнання з боку Legal 500 цього року.

Зокрема, дослідники агенції високо оцінили експертизу Legrant в галузі міжнародної торгівлі. А керуючий партнер компанії Тетяна Тітаренко отримала звання одного з провідних фахівців у цій сфері. У відгуках клієнтів відзначається високий професіоналізм команди, вміння знайти унікальне рішення для кожного клієнта і орієнтація на результат.

Legal 500 також зазначив майстерність компанії у вирішенні спорів. Висока кваліфікація юристів забезпечувала клієнтам стратегічно правильний спосіб захисту їхніх інтересів.

Нарешті, дослідники агенції визнали чудове знання експертами Legrant податкового законодавства, яке дозволило компанії успішно захищати своїх клієнтів від неправомірних дій контролюючих органів.

«Дуже приємно, що наша робота знову отримує визнання на міжнародному рівні. Переконана, після завершення карантину ми станемо сильнішими і надалі допомагатимемо морській галузі впроваджувати нові прозорі правила гри», - зазначила керуючий партнер Legrant Тетяна Тітаренко.