Legrant підтверджує лідерські позиції серед юридичних компаній України

21 грудня, 2018 · Новини

Юридична компанія Legrant другий рік поспіль демонструє стійке зростання і стабільно високий рівень експертизи в щорічному дослідженні «50 провідних юридичних фірм України, яке проводить видавництво «Юридична практика».

У 2018 році Legrant стала єдиною юридичною компанією Південного регіону, проекти якої були відзначені серед топ-10 найбільших публічних спорів у сфері оподаткування.

До переліку найбільших угод, зазначених експертним журі, увійшли:

- захист інтересів Vernon Shipping Ltd в оскарженні податкових повідомлень-рішень ГУ ДФС в Одеській області на суму 15,2 млн дол.США;

- захист інтересів Olimpex Coupe International в оскарженні податкових повідомлень-рішень ГУ ДФС в Одеській області на суму 10,5 млн дол.США.


Разом з цим, команда Legrant в черговий раз підтвердила лідерські позиції компанії в регіональному лістингу фірм. Аналітики проекту відзначили експертизу Legrant в шести сферах права: судова практика, податкове право, міжнародний арбітраж, морське право, інфраструктура і логістика, міжнародна торгівля. Legrant також поліпшила позицію компанії в загальній рейтинговій таблиці юридичних фірм України, піднявшись на три пункти.

Раніше Legrant отримала визнання серед топ-5 юридичних фірм України в сфері морського права і шиппінгу за версією рейтингу «Ukrainian Law Firms 2018. A Handbook for Foreign Clients». Крім того, рейтинг зазначив Тетяну Тітаренко, керуючого партнера компанії, як одного з видатних юристів морського права в Україні.

Довідка
Legrant - юридична фірма, яка об'єднує експертизу в усіх сферах морського права і міжнародної торгівлі. Legrant консультує провідних експортерів і імпортерів, стивідорні компанії, операторів портової інфраструктури, міжнародні юридичні фірм, інтереси клієнтів яких включають бізнес проекти в Україні. Видання «Юридична практика» щорічно проводить дослідження юридичного ринку України, яке ґрунтується на комплексному аналізі ключових показників діяльності юридичних фірм. Досліджуваний період охоплює 12 календарних місяців: І-ІІІ квартали поточного року і IV квартал минулого.

Команда