LEGRANT підписала меморандум про співпрацю з Aydin&Partners Law Firm

20 жовтня, 2021 · Публікації

19 жовтня LEGRANT Law Company та Aydin Partners (Туреччина) підписали меморандум про співпрацю в сфері морського права. Документ має на меті сприяти зміцненню зв’язків між двома юридичними компаніями задля подальшого захисту інтересів та врегулювання правових питань судно- , вантажовласників, портових операторів та моряків.

Компанії домовилися про взаємодію у рамках надання правової допомоги клієнтам під час укладення комерційних контрактів, реалізації інвестиційних проектів, вирішення спорів у судових органах обох країн.

Крім того, в рамках співпраці, компанії планують проводити зустрічі юристів двох країн для обміну досвідом та надавати всебічну підтримку в підвищенні кваліфікації колег.

Ismail AYDIN Керуючий партнер "Aydin&Partners Law Firm" зазначив, що меморандум стане відправною точкою для міцних партнерських проектів. "Україна є одним із стратегічних торговельних партнерів Туреччини. Наше завдання разом з колегами забезпечити всебічну правову підтримку наших клієнтів на всіх етапах роботи. Раді, що саме LEGRANT, зі значним досвідом і експертизою в морському праві, стала нашим українським партнером", – зазначив Ismail AYDIN після підписання меморандуму.