LEGRANT захистила інтереси клієнта у спорі з Держекоінспекцією

12 липня, 2019 · Новини

Суд визнав незаконною спробу інспекції нав'язати стивідору додаткові зобов'язання і отримання дозволів.

Юридична компанія LEGRANT захистила інтереси клієнта - стивідорної компанії, яка спеціалізується на перевалці рослинних олій, - у спорі з Державною екологічною інспекцією.

Після планової перевірки, яку відомство провело з численними порушеннями, інспектори звернулись до підприємства з вимогою отримати висновок з оцінки впливу на довкілля (ОВД) і дозвіл на користування надрами для скидання стічних вод. Окрім цього, чиновники наполягали на тому, що оператору потрібно проводити моніторинг місць утворення, зберігання і видалення відходів.

Слід зауважити, що діяльність клієнта LEGRANT охоплюється висновком екологічної експертизи, який має силу висновку з ОВД, і не повинна проходити додаткову оцінку відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля». Крім того, клієнт експлуатує резервуари, котрі не використовуються для скидання стічних вод.

В результаті, адміністративний суд визнав протиправним припис Держекоінспекції та підтвердив відсутність будь-яких правопорушень з боку стивідора.

У ході розгляду справи суд також погодився з тим, що інспекція незаконно вимагала проводити моніторинг місць утворення, зберігання і видалення відходів, оскільки компанія не є суб'єктом моніторингу.

Справу супроводжувала старший юрист Людмила Сизоненко під загальним керівництвом керуючого партнера Тетяни Тітаренко.

Команда