Legrant - одна з провідних юридичних фірм Одеського регіону згідно з рейтингом «Юридичної практики»

12 грудня, 2017 · Новини

Юридична компанія Legrant увійшла до топ-5 кращих юридичних фірм Одеського регіону за всеукраїнською дослідницькою програмою «50 провідних юридичних фірм 2017 року».

Legrant також увійшла в «Бронзову лігу» рейтингу.

Щорічне дослідження «50 провідних юридичних фірм України» проводиться газетою «Юридична практика» з 1997 року. Воно включає ряд рейтингів - крім «50 провідних юридичних фірм України» і «Бронзової ліги» по узагальнюючим показникам, визначаються кращі юрфірми по прибутковості, кількості юристів, фінансовій ефективності, рівню визнання серед колег, а також регіональні лідери і юрфірми-лідери в окремих практиках .

«Для команди Legrant присутність в рейтингу і статус однієї з кращих юридичних компаній Одеського регіону - один з маркерів визнання і довіри колег на юридичному ринку, а також потужний стимул для подальшого розвитку і зростання», - зазначила керуючий партнер Legrant Тетяна Тітаренко.

Нагадаємо, раніше згідно рейтингу «Юридичної газети» Legrant увійшла до топ-100 провідних юридичних комапній України, а також в топ-3 найкращих юридичних компаній в галузі морського права.

Команда