Legrant оголошує про початок партнерства з однією з провідних юридичних фірм Туреччини - GÜR Law Firm

11 лютого, 2018 · Новини

Юридична компанія Legrant і одна з провідних турецьких юридичних компаній GÜR Law Firm оголошують про початок партнерства.

Юридичні фірми домовилися про партнерську взаємодію з ключових для обох сторін практик морського права, міжнародної торгівлі та арбітражу, стягненню заборгованостей, а також про партнерську підтримку клієнтських проектів в галузі державно-приватного партнерства, корпоративного права та M & A, банківського і фінансового права, оподаткування та митного права, а також захисту інтелектуальної власності.

Однак підтримкою в супроводі клієнтських проектів сторони не обмежаться. Відповідно до угоди між сторонами, фірми затвердили програму спільного маркетингу, націлену на інтеграцію в бізнес-спільноти двох країн і залучення нових клієнтів. Розширені можливості по супроводу проектів в кількох юрисдикціях лише посилять цінність обох компаній для їх клієнтів - як існуючих, так і потенційних.

«Одним із пріоритетів Legrant на 2018 рік є розширення «меж можливостей» для наших клієнтів як в Україні, так і в сусідніх «морських» країнах. Логічно, що ми починаємо взаємодію з країнами Чорноморського басейну, найважливішою з яких є Туреччина. Впевнена, що співпраця з таким досвідченим партнером, як GÜR, дозволить нам посилити власну експертизу, розширити можливості для вирішення бізнес-завдань наших клієнтів і при цьому гарантувати високі стандарти супроводу проектів на території обох країн, а в майбутньому - і в усіх ключових юрисдикціях Чорноморського регіону», - зазначила Тетяна Тітаренко, керуючий партнер Legrant.

Втім, співпраця Legrant і GÜR Law Firm не обмежуватиметься лише юридичним ассистансом, що є поширеним форматом на юридичному ринку України.

«Україна - перспективний торговельний партнер для Туреччини. На даний момент ми стоїмо на порозі створення зони вільної торгівлі між Україною і Туреччиною, що простимулює збільшення товарообігу і обіцяє безліч цікавих проектів в області ДПП, агросекторі, M & A, переробної промисловості, в сфері землі і нерухомості, альтернативній енергетиці і т.д. Тому ми покладаємо великі надії на співпрацю з нашими молодими і компетентними українськими партнерами. Звичайно, ми будемо сприяти інтеграції Legrant в турецьке бізнес-співтовариство, і маємо намір стати ближче до українського бізнесу», - підкреслив Тевфик Гюр (Tevfik GÜR), керуючий партнер GÜR Law Firm.

Довідка:
Юридична компанія Legrant - юридичний бутік з ключовою спеціалізацією в галузі морського права, міжнародної торгівлі та арбітражі. Центральний офіс компанії розташований в Одесі, представництво компанії - в Києві. Сьогодні в портфелі Legrant - знакові багатомільйонні інвестиційні проекти і складні судові суперечки. За підсумками щорічного рейтингу «ТОР 50 провідних юридичних компаній України» ВД «Юридична практика», в 2017 році Legrant увійшла в ТОР 100 кращих юридичних компаній країни, а також в ТОР 5 провідних компаній Одеського регіону. Також Legrant увійшла ТОР 3 компаній в номінації «Лідери практик: Морське право» відповідно до рейтингу «Лідери ринку 2017. Рейтинг юридичних компаній України» від «Юридичної газети».
GÜR Law Firm - одна з провідних юридичних компаній Туреччини з центральним офісом в Стамбулі. Компанія заснована в 1984 році і надає повний спектр послуг з питань морського і транспортного права, судового розгляду, арбітражу і альтернативних способів вирішення спорів, стягнення заборгованостей, корпоративного права та M & A, банківського і фінансового права, будівництва та нерухомості, права інтелектуальної власності, оподаткування та в інших практиках. GÜR Law Firm з року в рік визнається однією з лідируючих юридичних компаній Туреччини такими міжнародними рейтингами як Legal 500, IFRL, Bestlawyers та іншими.

Команда