Legrant оголошує про початок партнерства з однією з провідних юридичних фірм Туреччини - GÜR Law Firm

11 лютого, 2018 · Новини

Юридична компанія Legrant і одна з провідних турецьких юридичних компаній GÜR Law Firm оголошують про початок партнерства.

Юридичні фірми домовилися про партнерську взаємодію по ключовим для обох сторін практикам морського права, міжнародна торгівлят та арбітраж, стягнення заборгованостей, а також про партнерської підтримки клієнтських проектів в області державно-приватного партнерства, корпоративного права та M & A, банківського і фінансового права, оподаткування та митного права, а також захисту інтелектуальної власності.

Однак підтримкою в супроводі клієнтських проектів сторони не обмежаться. Відповідно до угоди між сторонами, фірми затвердили програму спільного маркетингу, націлену на інтеграцію в бізнес-спільноти двох країн і залучення нових клієнтів. Розширені можливості по супроводу проектів в кількох юрисдикціях лише посилять цінність обох компаній для їх клієнтів - як існуючих, так і потенційних.

«Одним із пріоритетів Legrant на 2018 рік є розширення «меж можливостей» для наших клієнтів як в Україні, так і в сусідніх «морських» країнах. Логічно, що ми починаємо взаємодію з країнами Чорноморського басейну, найважливішою з яких є Туреччина. Впевнена, що співпраця з таким досвідченим партнером, як GÜR, дозволить нам посилити власну експертизу, розширити можливості для вирішення бізнес-завдань наших клієнтів і при цьому гарантувати високі стандарти супроводу проектів на території обох країн, а в майбутньому - і в усіх ключових юрисдикціях Чорноморського регіону», - зазначила Тетяна Тітаренко, керуючий партнер Legrant.

Втім, співпраця Legrant і GÜR Law Firm не обмежуватиметься лише юридичним ассистансом, що є поширеним форматом на юридичному ринку України.

«Україна - перспективний торговельний партнер для Туреччини. На даний момент ми стоїмо на порозі створення зони вільної торгівлі між Україною і Туреччиною, що простимулює збільшення товарообігу і обіцяє безліч цікавих проектів в області ДПП, агросекторі, M & A, переробної промисловості, в сфері землі і нерухомості, альтернативній енергетиці і т.д. Тому ми покладаємо великі надії на співпрацю з нашими молодими і компетентними українськими партнерами. Звичайно, ми будемо сприяти інтеграції Legrant в турецьке бізнес-співтовариство, і самі маємо намір стати ближче до українського бізнесу», - підкреслив Тевфик Гюр (Tevfik GÜR), керуючий партнер GÜR Law Firm.

Довідка:
Юридична компанія Legrant - юридичний бутік з ключовою спеціалізацією в морському праві, міжнародній торгівлі та арбітражі. Центральний офіс компанії розташований в Одесі, представництво компанії - в Києві. Сьогодні в портфелі Legrant - знакові багатомільйонні інвестиційні проекти і складні судові суперечки. За підсумками щорічного рейтингу «ТОР 50 провідних юридичних компаній України» ВД «Юридична практика», в 2017 році Legrant увійшла в ТОР 100 кращих юридичних компаній країни, а також в ТОР 5 провідних компаній Одеського регіону. Також Legrant увійшла ТОР 3 компаній в номінації «Лідери практик: Морське право» відповідно до рейтингу «Лідери ринку 2017. Рейтинг юридичних компаній України» від «Юридичної газети».
GÜR Law Firm - одна з провідних юридичних компаній Туреччини з центральним офісом в Стамбулі. Компанія заснована в 1984 році і надає повний спектр послуг з питань морського і транспортного права, судового розгляду, арбітражу і альтернативних способів вирішення спорів, стягнення заборгованостей, корпоративного права та M & A, банківського і фінансового права, будівництва та нерухомості, права інтелектуальної власності, оподаткування та в інших практиках. GÜR Law Firm з року в рік визнається однією з лідируючих юридичних компаній Туреччини такими міжнародними рейтингами як Legal 500, IFRL, Bestlawyers і іншими.

Команда