Legrant - на першому Британсько-Українському Морському Інфраструктурному Форумі

23 березня, 2018 · Новини

Керуючий партнер юридичної компанії Legrant Тетяна Тітаренко взяла участь в першому британсько-українському Морському інфраструктурному форумі, який відбувся 22-23 березня в Одесі.

Форум об'єднав ключових представників портового бізнесу, державних і місцевих органів влади, бізнес-асоціацій, фінансових і консалтингових інституцій України і Великобританії. На заході були присутні Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, глава Одеської облдержадміністрації Максим Степанов, заступник Посла Великобританії в Україні Хелен Фейзі, голова АМПУ Райвіс Вецкаганс, голова представництва ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер та інші. Організатори форуму - посольство Великобританії в Україні за підтримки Міністерства інфраструктури України.

Учасники форуму обговорили останні тенденції розвитку портової галузі України, досвід європейських країн у реформуванні та фінансуванні інфраструктурного сектора, можливості інжинірингу, проектування, консалтингу, залучення інвестицій в портову галузь.

Зокрема, заступник посла Великобританії в Україні Хелен Фейзі (Helen Fazey) зазначила, що британський бізнес бачить значні можливості для розвитку експортних і імпортних можливостей України та її економіки в цілому. «Ми тут, оскільки бачимо, що це надзвичайно велика можливість. У британських компаній надзвичайно великий досвід в цих питаннях - від проектування портів до фінансових і правових питань, а також питань безпеки. Мені дуже приємно бачити велику кількість британських компаній на цьому форумі, і сподіваюся, що це призведе до тісної співпраці британських компаній з українськими портами», - сказала вона.

У свою чергу, Міністр інфраструктури Володимир Омелян зазначив, що морські порти України - найбільш привабливий актив для концесійних інвестицій в Україні. Він додав, що вже в травні-червні цього року Фонд держмайна України проведе тендер на «контейнерну частину порту «Чорноморськ», що покладе початок розвитку українських портів у форматі концесії.