АМПУ добровільно виконала судове рішення про стягнення понад 140 тис. Дол. США на користь клієнта Legrant

18 січня, 2018 · Новини

ДП «Адміністрація морських портів України» добровільно виконала судове рішення про стягнення понад 140 тис. дол. США на користь клієнта юридичної компанії Legrant.

У грудні апеляційний суд Одеської області зобов'язав АМПУ повернути клієнту Legrant, українському агенту однієї з найбільших світових лінійних операторів, понад 140 тис дол. США. Раніше ці кошти були ним сплачені у вигляді канального збору за судозаходи в Ланжеронівську і Карантинну гавані Одеського морського порту. Зокрема, суд підтвердив протиправного стягнення канального збору за відповідні суднозаходи і визнав, що ці кошти ДП «АМПУ» стягувала з клієнта компанії незаконно і зобов'язана їх повернути.

«Повернення незаконно сплачених коштів - черговий етап раніше гучної справи про незаконне стягування канального збору за судозаходи в окремі гавані Одеського порту. Задоволення заявлених клієнтом Legrant позовних вимог в повному обсязі і зобов'язання АМПУ повернути незаконно вилучені кошти - фінальна точка в цій суперечці», - підкреслив старший юрист Legrant Данило Христич.

Справу супроводжували старший юрист Legrant Данило Христич і юрист Тетяна Марченко під керівництвом керуючого партнера Тетяни Тітаренко.

Нагадаємо, раніше АМПУ, виконуючи судові рішення, скасувала стягнення канального збору за суднозахід в 4 гавані Одеського порту, який завдяки команді юристів Legrant був визнаний незаконним.