Тетяна Тітаренко - у рейтингу найуспішніших жінок-юристів «Ukrainian Women in Law 2019»

25 березня, 2019 · Новини

Тетяна Тітаренко, керуючий партнер LEGRANT- другий раз поспіль увійшла до рейтингу найуспішніших жінок-юристів «Ukrainian women in law» за версією видання «Юридична газета».

Ukrainian Women in Law - щорічне дослідження «Юридичної газети». Його завдання - визначити жінок у вітчизняному юридичному бізнесі, які своєю професійною, соціальною, суспільною діяльністю вплинули на розвиток юридичної спільноти, сформували основні тенденції тих чи інших практик в певних галузях права, внесли значний вклад в динамічне зростання не тільки професійної сфери, але суспільно-політичної життя країни.

У процесі дослідження оцінювався ряд критеріїв. Зокрема, визнання на міжнародному рівні шляхом включення у загальновідомі міжнародні рейтинги: The Chambers, The Legal 500, IFLR 1000, Best Lawyers, Who's Who Legal, визнання за результатами експертної оцінки редакції «Юридичної Газети», соціальна та громадська активність, що включає участь у публічних заходах, професійних організаціях, законотворчу активність, ефективну взаємодію з громадськими інституціями, підтримку колег, що визначається кількістю голосів за підсумками опитування.

Результати дослідження доступні за посиланням.

Команда